Bogata infrastruktura

Wilanowska Metro Park to doskonała lokalizacja, 30 metrów od stacji Metra Wilanowska, w sąsiedztwie nowoczesnych centrów biznesowych, nieopodal lotniska i z doskonałym transportem publicznym, zapewniającym niesamowity komfort, wygodę i szybkość dojazdu do każdej części Warszawy.

Bliskość sklepów, terenów rekreacyjnych, parków, galerii handlowych daje poczucie nieograniczonych możliwości, jakie oferuje życie w metropolii.

Doskonała lokalizacja

Wilanowska Metro Park to inwestycja, której nazwa powstała od nazwy stacji metra Wilanowska, zlokalizowanej około 30 metrów od wejścia do budynku. Apartamenty dostępne u nas, to dla mieszkańców gwarancja dostępu do szybkiego i niedrogiego transportu publicznego.

Bliskość transportu miejskiego

Największym atutem lokalizacji naszej inwestycji jest bliskość stacji metra, a także przystanków komunikacji miejskiej. Dla mieszkańców Warszawy oznacza to możliwość szybkiego i taniego przemieszczania się pomiędzy najważniejszymi punktami miasta. Wilanowska Metro Park to idealne miejsce do zamieszkania, nawet jeśli pracujesz w zupełnie innej części stolicy. To świetny wybór dla osób, które nie posiadają samochodu, a chcą sprawnie się przemieszczać po całym mieście i jego okolicach. Wybierając wynajem mieszkania w tym miejscu, aktywnie wspierasz ekologię!

W pobliżu lotniska Okęcie

Nasze apartamenty na wynajem są świetną opcją mieszkaniową dla osób, które często podróżują. W krótkim czasie dotrzesz stąd na lotnisko Okęcie. Bliskość metra, autobusów komunikacji miejskiej, tramwajów to ogromne atuty tej lokalizacji. Skorzystają na niej osoby pracujące w międzynarodowych korporacjach i wyjeżdżające w zagraniczne delegacje, a także miłośnicy wypoczynku w odległych destynacjach.

Doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku

W okolicy naszej inwestycji znajduje się wiele centrów biznesowych – siedzib korporacji, galerii handlowych i innych firm. To doskonałe miejsce do pracy i rozwoju zawodowego. W wolnych chwilach można skorzystać z usług pobliskich restauracji, kawiarni, parków rozrywki oraz terenów zielonych, które sprzyjają regeneracji po ciężkim dniu. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące lokalizacji naszego obiektu, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą wynajmu apartamentu w Wilanowska Metro Park!